Kickass Undelete 1.3 Beta Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Kickass Undelete 1.3 Beta

Program properties
Rozmiar 0.59 MB
Wydawca
Strona internetowa http://kickassundelete.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 12.6.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 151

Opis wydawcy

W Internecie dostępnych są dziesiątki programów stanowiących remedium na bardzo powszechną i nieuniknioną chorobę komputerów: syndrom niechcącego usunięcia plików. Niestety, przypadłość ta zdarza się bardzo często, nawet najbardziej doświadczonym z użytkowników. Program Kickass Undelete jest znakomitą propozycja dla każdego dotkniętego tym problemem i pozwala na szybkie i względnie bezbłędne odzyskiwanie danych.

Dlaczego względnie? Opróżnienie Kosza po usunięciu plików usuwa jedynie dane o lokalizacji pliku na dysku, zaś same dane zapisane nań pozostają na nim obecne do momentu nadpisania ich nowymi danymi. W związku z tym, wszelkie programu przywracające dane, w tym Kickass Undelete, najlepiej działają, gdy zastosuje się je wkrótce po usunięciu danych.

Program działa w takim przypadku znakomicie, a do tego nie ogranicza swojej funkcjonalności wyłącznie do dysków twardych na komputerze. Nie, Kickass pozwala także na przywrócenie danych na pamięciach flash, kartach pamięci SD i innych przenośnych nośnikach danych, przez co jest rozwiązaniem uniwersalnym i bardzo przydatnym dla każdego użytkownika.

Jeśli chodzi o dyski twarde, Kickass Undelete obsługuje zarówno formaty NTFS, jak i FAT, przez co można stosować go w każdym komputerze opartym na środowisku Windows. Interfejs jest przy tym bardzo wygodny i przyjazny, pozwalający na sortowanie danych do przywrócenia według nazwy pliku i rozszerzenia, zaś skanowanie w poszukiwaniu plików następuje po naciśnięciu dość humorystycznie wielkiego przycisku SKANUJ.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone