PySol Fan Club edition 2.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PySol Fan Club edition 2.0

Program properties
Rozmiar 8.69 MB
Wydawca
Strona internetowa http://pysolfc.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 12.6.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Vista/7, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 459

Opis wydawcy

Każdy fan gier karcianych, szczególnie przeznaczonych dla jednego gracza, jak Pasjans czy FreeCell z pewnością natrafił w pewnym momencie grania na jeden problem: rozgrywanie w nieskończoność jednego i tego samego typu gier może nużyć, a z pewnością w pewnym momencie przestaje bawić. Rozwiązaniem tego problemu jest program PySol: oparty na języku Python open source'owy program zawierający przeszło 1000 różnych gier karcianych.

Pierwotnie PySol stworzony został przez Markusa F.X.J. Oberhumera, jednak w związku z zaprzestaniem przezeń prac nad programem w 2004 roku, projekt przejęty został przez grupę programistów i zarazem fanów gier karcianych, którzy stworzyli PySol Fan Club Edition. Po przeszło siedmiu latach rozwijania programu zawiera on obecnie ponad tysiąc różnych gier karcianych, które mogą być przeglądane przez użytkownika zgodnie z określonymi przezeń kryteriami. Podstawowy podział jest dokonany według szeroko definiowanego typu i obejmuje gry wzorowane na  Baker's Dozen, Beleaguered Castle, Canfield, Fan, Forty Thieves, Freecell, Golf, Gypsy, Klondike, Montana, Napoleon, Numerica, Spider, Terrace i Yukon. Oczywiście, gracz może wyszukiwać gry zgodnie z własnymi preferencjami. Szata graficzna programu jest elegancka i prosta: nie posiada graficznych bajerów, które mogłyby odciągać uwagę od rozgrywki.

Sam interfejs jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze, zaś szereg dodatkowych opcji, jak system podpowiedzi, cofania i ponawiania ruchów, zaznaczania zakładkami ulubionych gier, losowe wybieranie gry, statystyka i tak dalej pozwalają na szybkie orientowanie się w swoich ulubionych grach i ułatwiają korzystanie z programu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone