Audacity 2.0.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Audacity 2.0.4

Program properties
Rozmiar 13.67 MB
Wydawca
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 12.7.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 102

Opis wydawcy

Program Audacity jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozwiniętych zestawów narzędzi do obróbki dźwięku, a do tego wieloplatformowym. Jest to całkowicie darmowy, open source'owy program przeznaczony dla każdego zajmującego się obróbką dźwięku, oferujący znakomitą jakość pracy i wysoką wydajność działania.

Audacity można uruchomić na wszystkich systemach Windows, jak i Linuksie oraz Mac OS X. Audacity jest przy tym wyjątkowo wydajne i pozwala na nagrywanie dźwięku bezpośrednio poprzez wejście mikrofonowe, wejście liniowe, mikser programowy oraz wszystkie inne wejścia za pomoca których można zgrywać dźwięk. Program obsługuje przy tym zgrywanie do 16 kanałów naraz (zależnie od sprzętu), oraz na bieżąco wyświetla, jak przebiega zgrywanie. Oczywiście, pozwala także na importowanie plików dźwiękowych i ich edycję, np. poprzez łączenie z innymi plikami i miksowanie. Obsługuje on takie formaty jak WAV, AIFF, AU, Ogg Vorbis, import MPEG audio (za pomocą wtyczki libmad) i kodowanie za pomocą biblioteki LAME itd. Można spokojnie nagrywać za pomocą programu także płyty CD, dzięki opcji przygotowania plików WAV i AIFF do wypalenia. Jedyne formaty jakich Audacity nie obsługuje, to chronione prawami autorskimi formaty WMA, AAC i inne. Jednakże wszystkie inne można swobodnie edytować, za pomocą zwykłych narzędzi jak Wytnij, Kopiuj czy Wklej. Program posiada przy tym nieograniczoną liczbę kroków Cofnij i Ponów.

Są to tylko niektóre z funkcji programu, opatrzonego znakomitym interface'em. Oprócz tego posiada on dziesiątki innych funkcji, jak usuwanie szumu, normalizacja, zmienianie stałej składowej, edycja wysokości i tempa i wiele, wiele innych...

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone