PosteRazor 1.52 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PosteRazor 1.52

Program properties
Rozmiar 0.82 MB
Wydawca
Strona internetowa http://posterazor.sourceforge.net/index.php?page=features&lang=english
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 12.7.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 127

Opis wydawcy

Jesteś fanem plakatów? Super! PosteRazor to program skierowany właśnie do ciebie! Pozwala on na tworzenie gotowych do drukowania wielkoformatowych plakatów w formie elementów do złączenia razem po wydrukowaniu. Ta prosa, aczkolwiek bardzo przydatna aplikacja pozwala na stworzenie własnej kolekcji plakatów całkowicie bezpłatnie (pomijając koszty drukowania, oczywiście).

Program obsługuje wszystkie formaty obsługiwane przez bibliotekę FreeImage, mianowicie BMP, DDS, Dr. Halo, GIF, ICO, IFF, JBIG, JPEG/JIF, KOALA, LBM, Kodak PhotoCD, PCX, PBM, PGM, PNG, PPM, PhotoShop PSD, Sun RAS, TARGA, TIFF, WBMP, XBM oraz XPM. Dodatkowo, pozwala on na wykorzystanie nastepujących typów obrazów: monochromatyczne, skala szarości, paleta czterobitowa, paleta ośmiobitowa, RGB 24-bitowe, RGB 48-bitowe (tylko TIFF i PNG) oraz 32-bitowe CMYK. Obsługuje także obrazy typu 24-bitowe RGBA, ale są one konwertowane do 24-bitowego RGB z zastąpieniem kanału alfa kolorem białym.

Dodatkowo, przy drukowaniu, program obsługuje szereg formatów do mierzenia rozmiarów, od dziesiętnego (metry, centymetry, milimetry) po imperialny (stopa, cal). Zaś formaty drukarskie można ustawić na A4, A3, tabloid oraz list. Oczywiście możliwe jest także ustawienie własnych rozmiarów, gdzie jedynym limitem jest wbudowane w PDF ograniczenie rozmiarów: maksymalnie pięć na pięc metrów.

Interfejs programu, dostępnego także w języku polskim, jest bardzo wygodny w użyciu i oferuje swobodny dostęp do wszystkich opcji, zaś każdy krok w programie jest dokładnie opisany.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone