Argumentative - Argument Map Software 0.5.55 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Argumentative - Argument Map Software 0.5.55

Program properties
Rozmiar 1.72 MB
Wydawca
Strona internetowa http://argumentative.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 12.8.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 109

Opis wydawcy

Mapy myśli są znakomitym sposobem na stworzenie planu pracy, rozrysowanie prowadzonej argumentacji czy po prostu ogarnięcie natłoku wiadomości. Program Argumentative jest narzędziem skierowanym do wszystkich osób potrzebujących łatwego w użyciu programu do projektowania hierarchicznie uporządkowanych map myśli.

 

Argumentative, jak nazwa wskazuje, pozwala na rozrysowywanie argumentu w formie całkowicie hierarchicznej i stworzenie wygodnego w użyciu i przejrzystej mapy pozwalającej na ogarnięcie całości prezentowanej przez nas materii. Biorąc pod uwagę, iż w trakcie pracy wymagającej stworzenia wiarygodnej argumentacji (np. we wszelkich zawodach prawniczych) możliwość daleko idącego zaplanowania wypowiedzi i kwestii do poruszenia jest nie do przecenienia. Program oferuje możliwość stworzenia nieograniczonej ilości gałęzi w drzewku argumentów i opatrzenie ich tak ogólnymi lub tak dokładnymi notatkami jak uważamy za stosowne.

Interfejs programu jest tu kluczową kwestią i Argumentative jak najbardziej spełnia wszystkie wymagania stawiane programom do tworzenia map argumentów. Dzięki zastosowaniu przejrzystej, hierarchicznie uporządkowanej struktury, dodatkowo oznaczonej odpowiednimi kolorami, możliwe jest szybkie orientowanie się w składzie aktualnie opracowywanego argumentu, jak i porządkowanie ich na bieżąco. Pewna wadą programu jest to, iż wymaga on zainstalowania przed użyciem, co ogranicza w pewnym stopniu swobodę działania (przez brak możliwości zapisania aplikacji na pamięci przenośnej).

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone