SimPE 0.73 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

SimPE 0.73

Program properties
Rozmiar 3.71 MB
Wydawca
Strona internetowa http://sims.ambertation.de/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 12.8.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 412

Opis wydawcy

Program SimPE jest zintegrowanym narzędziem do kompleksowego edytowania zawartości gry Sims 2 i dostosowywania jej do własnych wymagań, bądź po prostu dodawania nowych elementów, simów i okolic do gry, gdy znudzą nam się już te oferowane przez podstawową grę. Jest to przy tym narzędzie niezwykle uniwersalne: jak już raz pozna się SimPE, wszystkie inne narzędzia odchodzą w niepamięć.

A dlaczego? SimPE pozwala na edytowanie absolutnie wszystkiego w grze, od prostych poprawek wnoszonych do okolic, po tworzenie zupełnie nowych obiektów oraz simów i dodawanie ich do gry. A dzięki temu, że jest to dzieło stworzone przez społeczność Sims 2, ma się pewność, iż jest ono napisane tak, by faktycznie odpowiedzieć na potrzeby fanów. Na przykład w kwestii tworzenia simów, pozwala on na tworzenie od zera nowych rodzin i powiązań, umiejętności oraz wyglądu, przez co możliwe jest tworzenie wiernych kopii siebie, przyjaciół, postaci historycznych czy polityków, by się móc nimi, hmmm, bawić. Jest to rezultat bardzo złożonego, lecz jednocześnie prostego w użyciu systemu edycji sima, który polega na bezpośredniej ingerencji w zawartość pliku, w którym są zapisane jego właściwości.

Drugim kluczowym elementem programu jest system edycji obiektów, pozwalający na edytowanie już istniejących obiektów, jak i dodawanie całkowicie nowych elementów. Dzięki ObjectWorkshop można swobodnie pracować na obiektach i modyfikować je jak tylko się nam żywnie podoba. Całości pomaga bardzo wygodny i przejrzysty interfejs, który wprawdzie kłóci się nieco z współczesnymi kartami, ale i tak zachowuje się znakomicie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone