Converseen 0.6.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Converseen 0.6.4

Program properties
Rozmiar 10.16 MB
Wydawca
Strona internetowa http://converseen.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 12.8.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 130

Opis wydawcy

Dla łatwej konwersji dużej ilości plików graficznych naraz stworzony został szereg programów komputerowych, łącznie z wersjami freeware'owymi i open source'owymi. Program Converseen jest przykładem dobrego i wygodnego w użyciu programu stworzonego w tym celu, opartego na języku C++ i bibliotekach Qt4.

Converseen umożliwia użytkownikowi zbiorowe przetwarzanie ogromnej ilości plików graficznych naraz, zaś dzięki wykorzystaniu bibliotek Magick++ obsługuje przeszło 100 formatów plików graficznych, w tym najbardziej popularne, jak JPG, PNG, SVG, TIFF, DPX, EXR, GIF, PDF, PhotoCD, Postscript i wiele, wiele więcej. Jest to przy tym program zbudowany po to, by zautomatyzować większość czynności, jakie musimy wykonywać przy konwersji plików graficznych, przez co osiąga się bardzo wysoką wydajność przy minimum wysiłku. W praktyce możliwe jest takie skonfigurowanie programu, by możliwe było konwertowanie plików za pomocą jednego kliknięcia myszką. Sam proces jest niezwykle wydajny i przebiega z ogromną wydajnością.

Interfejs programu jest tak samo pomyślany po to, by umożliwić szybkie i bezproblemowe konwertowanie plików. Każdy element zbudowany został po to, by umożliwić wydajną prace z programem, bez potrzeby poświęcania mu więcej czasu aniżeli jest faktycznie potrzebne. Wszystko odbywa się za pomocą szeregu prostych w użyciu menu, a docelowy format wybierany jest z listy setki wspomnianych obsługiwanych przez program formatów, ułożonych alfabetycznie. Oczywiście, wszystkie opcje takie jak docelowy folder itp. są dostępne na wyciągnięcie ręki.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone