SIET - Simple Image Editing Tool 0.1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

SIET - Simple Image Editing Tool 0.1.0

Program properties
Rozmiar 0.17 MB
Wydawca
Strona internetowa http://siet.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 12.8.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 152

Opis wydawcy

Dla mniej wymagających użytkowników, bądź po prostu tych potrzebujących małego, acz przydatnego narzędzia do posiadania na pendrive'ie znakomitą propozycją jest SIET, Simple Image Editing Tool, pozwalający, jak nazwa wskazuje, na dokonywanie prostych operacji na plikach graficznych.

Program ten pozwala na szybkie przeprowadzanie operacji takich jak zmiana rozmiaru pliku graficznego, wprowadzanie poprawek i modyfikacji, dodawanie znaku wodnego i innych, podobnych operacji. Program umożliwia także zbiorowe dokonywanie tych zmian za pomocą swojego interfejsu. Jednakże najważniejszą zaletą programu będzie jego przenośność i uniwersalność: program zawiera się w jednym pliku wykonawczym i dodatkowym folderze zawierającym niezbędne pliki, z czego razem nie zajmuje to więcej niż kilkaset kilobajtów. Dodatkowo, dzięki oparciu się na uniwersalnym języku programowania, niezależnym od systemu operacyjnego, możliwe jest przenoszenie go na pendrive'ie i uruchamianie na dowolnym wybranym przez siebie komputerze, niezależnie od obsługiwanego przezeń systemu.

A tak od strony technicznej? Program pozwala na podgląd obrazów i pozwala na modyfikację formatów BMP, GIF, JPG, JPEG, PNG, WBMP, z możliwością zmiany rozmiaru (i wymuszenia takowej zmiany), zaznaczania znakiem wodnym (dowolnym wybranym przez siebie) no i wspomniane zbiorowe wprowadzanie tych zmian.

Interfejs programu jest prosty w użyciu i opiera się w całości na języku programowania Java i przeto wymaga Java Runtime Environment zainstalowanego na komputerze.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone