Game Resource Viewer 0.23b Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Game Resource Viewer 0.23b

Program properties
Rozmiar 0.72 MB
Wydawca
Licencja Freeware
Data wysłania 12.9.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 550

Opis wydawcy

Program Game Resource Viewer jest aplikacją przeznaczoną do otwierania formatów plików używanych do zapisywania na przykład plików graficznych. Pozwala ona przy tym na przeglądanie plików mniej popularnych obecnie gier, jak Jagged Alliance 2, Gorky 17 czy Fallout: Tactics.

Program pozwala na otwieranie formatów takich jak .zar (Fallout Tactics) .sti (Jagged Alliance 2), .frm (Fallout 1 i Fallout 2), .rix (jak wyżej), .rle (Coommandos), .r16 (Shadow Watch), .scr (UFO: Enemy from the Deep), .spr (Gangsters: Life of Crime), .256 (Rayman), .spr (Gorky-17 vel Odium), .3df (jw.), .gra (Squad Leader) i .raw (Clash). Oczywiście, także i podstawowe formaty, takie jak .bmp czy .tga są również obsługiwane przez program w pełni.

Każdy z plików wyświetlany jest bez kompresji i może być dowolnie kopiowany. Opcja Kopiuj zawarta w programie automatycznie kopiuje zawartość danego pliku graficznego. Potem wystarczy wkleić ją do dowolnego programu graficznego, jak na przykład IrfanView, i zapisać w odpowiednim formacie.

Należy zaznaczyć, iż interfejs Game Resource Viewer jest znakomicie zaprojektowany i opiera się na dwóch polach: w jednym wyświetlana jest zawartość folderu, w drugim zawartość otwartego właśnie pliku. Niestety, program nie obsługuje automatycznego otwierania plików i trzeba otwierać je dwukrotnym kliknięciem. Nie jest to jednak utrudnieniem, a bardziej niepotrzebnym skomplikowaniem pracy. Wynagradza to jednak znakomita wydajność programu, jak i możliwość otwierania plików graficznych niedostępna gdzie indziej. Należy jednak pamiętać, iż niezbędne jest tu uprzednie wypakowanie pakownych archiwów: GRV nie obsługuje tej funkcji.

I jedna uwaga na koniec: program nie posiada własnej strony. Pakiet działa jednak znakomicie oraz zawiera kod źródłowy programu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone