Flexible Renamer 8.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Flexible Renamer 8.4

Program properties
Rozmiar 1.66 MB
Wydawca
Strona internetowa http://hp.vector.co.jp/authors/VA014830/english/FlexRena/
Licencja Freeware
Data wysłania 12.10.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 142

Opis wydawcy

Jeśli przyszło ci kiedykolwiek zmieniać nazwy kilkudziesięciu, lub wręcz kilkuset plików naraz, z pewnością wiesz, jaka jest to katorga. Po pierwszej setce boli ręka i palce. Pod drugiej setce odechciewa się wszystkiego. Na szczęście istnieją programy pozwalające na zbiorowe zmienianie nazw plików bez potrzeby płacenia za ten przywilej. Jednym z nich jest Flexible Renamer, autorstwa japońskiego programisty o pseudonimie Naru.

Jest to freeware'owe narzędzie do zbiorowego przetwarzania plików i zmian ich nazw. Program rozpoznaje wszystkie litery i cyfry standardu Unicode, przy czym pozwala także na wykorzystanie tzw. znaków wildcard (*), pozwalających na zmienianie nazw tylko fragmentów plików, edycję tagów MP3 i EXIF oraz skryptów (Java i Visual Basic). Program pozwala także na tworzenie filtrów plików do przetworzenia, podgląd aktualnego stanu prac w czasie rzeczywistym, cofanie zmian, automatyczne przetwarzanie podfolderów oraz kopiowanie lub przenoszenie plików w trakcie zmieniania nazw (z możliwością dostosowania za pomocą elastycznego systemu określania folderu docelowego, dodawanie numerów na kocu pliku, wyszukiwanie określonych ciągów znaków, wstawianie obecnej daty, zmiana rozszerzeń i wiele, wiele innych opcji.

Interfejs programu jest zaprojektowany tak, by proces ten maksymalnie ułatwić i pozbawić niepotrzebnych, często nieprzyjemnych w użyciu opcji wpływających na wydajność pracy programu. Dodatkową zaletą jest to, iż nie wymaga on instalacji i może rozpocząć pracę już po wypakowaniu archiwum, przez co jest znakomitą propozycją dla użytkowników przenośnych programów.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone