ServiWin 1.56 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ServiWin 1.56

Program properties
Rozmiar 0.39 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.nirsoft.net/utils/serviwin.html
Licencja Freeware
Data wysłania 12.10.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 89

Opis wydawcy

Aplikacja ServiWin to niewielkie narzędzie stworzone przez Nira Sofera do zarządzania usługami systemu Windows, stworzone po to, by zastąpić dość ograniczone w swojej funkcjonalności narzędzie Windows poprzez udostępnienie znacznie bardziej zaawansowanego i przydatnego programu oferującego znacznie więcej możliwości.

ServiWin w momencie uruchomienia automatycznie generuje listę zainstalowanych sterowników i usług w systemie, dodatkowo udostępniając dokładne informacje o danym sterowniku/usłudze (w przypadkach, gdy jest to oczywiście możliwe), np. opis pliku, wersję, nazwę produktu i autora etc. Dzięki programowi można swobodnie modyfikować warunki uruchomienia poszczególnych usług (automatyczne, ręczne, wyłączone, przy uruchomieniu komputera bądź systemu), a także eksportować listę sterowników i usług do pliku zewnętrznego.

Program jest kompatybilny z wszystkimi systemami Windows za wyjątkiem 98 i Millenium Edition. Program zachowuje się identycznie, z jedną tylko różnicą: w Viście i 7 należy ustawić program jako uruchamiany przez administratora, jeśli chcemy wprowadzać jakiekolwiek modyfikacje do zachowania komputera.

ServiWin jest przy tym aplikacją całkowicie samodzielną: wystarcza tylko sam plik .exe do działania. Czyni go to znakomitą pomocą dla zaawansowanych użytkowników zarządzających np. wieloma komputerami w firmie.

Należy przy tym zaznaczyć, iż narzędzie jest przeznaczone dla tych, co wiedza, co robią. Niewłaściwe korzystanie z programu może mieć poważne konsekwencje, w tym uszkodzenie systemu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone