DevManView 1.3.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DevManView 1.3.5

Program properties
Rozmiar 0.20 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.nirsoft.net/utils/device_manager_view.html
Licencja Freeware
Data wysłania 12.10.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 127

Opis wydawcy

Przeznaczony jako zamiennik standardowego Menedżera Urządzeń Windows program DevManView jest znakomitym narzędziem, w znaczący sposób rozszerzającym możliwości zarządzania zainstalowanymi urządzeniami na swoim komputerze, a nawet komputerach innych osób, jeśli tylko posiadamy uprawnienia administratora.

Pierwszą różnica w porównaniu ze standardowym menedżerem jest to, iż program udostępnia zainstalowane urządzenia w formie listy, a nie drzewka. Dodatkowo, oprócz listowania wszystkich urządzeń zainstalowanych na komputerze użytkownika, pozwala także, co już wspomniano, na przyjrzenie się urządzeniom zainstalowanym na innym komputerze podłączonym do sieci, jak i na innej instalacji Windows, przez co możliwe jest na przykład wyłączenie problematycznego urządzenia powodującego problemy w ładowaniu się Windows w przypadku, gdy zainstalowane peryferia uniemożliwiają poprawne załadowane się systemu.

Program działa na dowolnej wersji Windows od Windows 2000 w górę. Należy zaznaczyć przy tym, iż na wersje 64-bitowe stworzona została osobna wersja programu, gdyż DevManView 32-bitowy nie jest napisany pod 64-bitowe systemy. Jest to jednakże niewielką niedogodnością, szczególnie, że wystarczy wybrać jedną opcję niżej na stronie pobierań, by ją wyeliminować.

Program nie wymaga przy tym instalacji, czyniąc go znakomitą pomocą dla każdej osoby korzystającej z wielu komputerów, i wręcz niezbędną aplikacją w każdym zestawie diagnostyczny. Duża pomocą jest tu ładnie wyglądający, wygodny w obsłudze interfejs, pozwalający na szybki dostęp do każdej opcji DevManView.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone