PC Decrapifier 2.3.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PC Decrapifier 2.3.1

Program properties
Rozmiar 1.30 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.pcdecrapifier.com/home
Licencja Freeware
Data wysłania 12.11.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 109

Opis wydawcy

Regularne badanie zawartości naszego komputera w poszukiwaniu niepotrzebnych programów, plików i innych elementów mogących potencjalnie zwolnić jego działanie jest niezbędnym elementem codziennej pracy na komputerze. Program PC Decrapifier jest znakomitym uzupełnieniem wszelkich innych plików do oczyszczania zawartości komputera.

Jest to program służący do automatycznego wykrywania niepotrzebnych plików na dysku komputera i usuwania ich z dysku twardego oraz systemu Windows. Program cechuje się tym, iż wykrywa nie tylko zainstalowane programy, ale także dodatki zapisywane na dysku przez strony internetowe, niepotrzebne usługi mieszczące się w zasobniku systemowym oraz inne elementy wpływające na prędkość działania komputera.

A jak to działa? Program przeprowadza szybkie skanowanie komputera i wykrywa (jego zdaniem) niepotrzebne programy, a następnie prezentuje użytkownikowi listę wszystkich znalezionych elementów nadających się do usunięcia. To użytkownik sam podejmuje decyzję, co usunąć, zarówno z listy przedstawionej przez program, jak i z listy pobranej z apletu Dodaj/Usuń Programy. Następnie PC Decrapifier automatycznie wszystko usuwa.

Program jest bardzo intuicyjny w użyciu i składa się z serii ekranów menu, na których użytkownik podejmuje poszczególne decyzje. Najlepszą funkcją programu jest jego przenośność: nie wymaga on instalacji, gdyż wszystkie elementy niezbędne do działania są zawarte w tym niespełna 1500 kb pliku. Dodatkowo, jest on całkowicie darmową aplikacją, przynajmniej dla osób prywatny. Osoby chcące wykorzystywać go w działalności komercyjnej są proszone o uzyskanie odpowiedniej licencji.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone