Icy Tower 1.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Icy Tower 1.5

Program properties
Rozmiar 7.13 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.freelunchdesign.com/games.php?id=6
Licencja Freeware
Data wysłania 12.11.2011
System
  • Windows ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 144

Opis wydawcy

Icy Tower jest niewielką acz zadziwiająco uzależniającą grą zręcznościową przeznaczoną dla pojedynczego gracza, w której celem jest wspięcie się jak najwyżej w tytułowej Zlodowaciałej Wieży. Dzięki prostej rozgrywce i bardzo wciągającemu systemowi logowania osiągnięć gracza jest to znakomita propozycja dla każdego szukającego gry, przy której może spędzić trochę czasu.

W roli głównej występuje Harold i przyjaciele, grupka znajomych, którzy postanowili wspiąć się na znalezioną przez nich wieżę. Jest to w praktyce wymówka, której jedynym celem jest uzasadnienie, dlaczego skaczemy chłopakiem w za dużej czapce, a nie inną postacią. Gracz wspina się po serii śliskich platform i musi tak wymierzać skoki, by nie spaść poniżej dolnego brzegu ekranu, który cały czas się podnosi. Gra dokładnie mierzy maksymalną wysokość, do jakiej się dotarło i pozwala na dzielenie się wynikami za pośrednictwem internetu. Prosta, szybka i niebywale emocjonująca momentami rozgrywka sprawiają, iż Icy Tower jest znakomitym przerywnikiem.

Dodatkowo gra oferuje możliwość tworzenia własnych postaci i wykorzystania ich w rozgrywce, jak i także własnych trybów gry, gdzie ustalamy wszystkie właściwości poziomów na jakie natrafimy, by dostosować rozgrywkę do naszych wymagań.

Całość opakowana jest w przyjemną dla oka grafikę i wpadającą w ucho muzykę. Icy Tower jest naprawdę wyśmienitą zabawą i pozwala się na zrelaksowanie przy przyjemnej i niezobowiązującej rozgrywce, nadającej się dla każdego niezależnie od wieku.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone