APB Reloaded 1.5.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

APB Reloaded 1.5.3

Program properties
Rozmiar 4.94 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://www.gamersfirst.com/apb/?fbid=xdddyTGdAOF
Licencja Freeware
Data wysłania 12.12.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 203

Opis wydawcy

APB Reloaded jest darmową grą sieciową, stanowiąca rozwinięcie gry All Points Bulletin. Jest to przeznaczona dla wielu graczy gra akcji skupiająca się na konflikcie między kryminalistami a fundowanymi przez miasto San Paro siłami porządkowymi składającymi się z najemników. O ile ciśnie się w pierwszym momencie stwierdzenie, iż jest to gra skierowana raczej dla osób dorosłych, krzykliwy koloryt i generalnie dość luźna atmosfera wskazują na coś przeciwnego.

Podstawowym elementem rozgrywki jest walka z użyciem ponad trzydziestu różnych broni z przeciwną drużyną. Dużym elementem gry jest tworzenie własnej, całkowicie unikalnej postaci, z wykorzystaniem setek różnych elementów wyposażenia, ubrań, symboli i tak dalej, a następnie szybka i faktycznie ekscytująca walka, zarówno na piechotę, jak i z wykorzystaniem dwudziestu siedmiu pojazdów, które także można dostosowywać do swoich gustów.

Dodatkowymi elementami uprzyjemniającymi rozgrywkę jest możliwość synchronizacji zawartości dysku twardego i muzyki nań zawartej z grą, która następnie będzie korzystać z naszych plików muzycznych, by tworzyć tło dla rozgrywki.

Gra posiada dość wysokie wymagania sprzętowe: minimum to Intel Core 2 Duo E6420 (2.13GHz) lub AMD Athlon x2 5800+ (3.0GHz), 3 GB RAM oraz GeForce 7800 z 256MB i obsługą Pixel Shader 3.0. Oczywistą sprawą jest stałe łącze internetowe. Interfejs gry jest zrozumiały w użyciu i przypomina w wyraźny sposób elementy stosowane w grach Grand Theft Auto czy Saint's Row. Rozgrywka jest przyjemna i dynamiczna, chociaż momentami przydałoby się więcej funkcji i wolności w rozgrywce.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone