War Inc.: Battlezone 1.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

War Inc.: Battlezone 1.4

Program properties
Rozmiar 1000.98 MB
Wydawca
Strona internetowa http://thewarinc.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 12.12.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 111

Opis wydawcy

Skierowana do graczy lubujących się w militariach i klimatach prawie-apokaliptycznych gra War Inc. Battlezone jest wieloosobową grą wojenną, w której gracz wciela się w członka jednej z wielu prywatnych przedsiębiorstw wojskowych powstałych po katastrofie ekonomicznej 2012 roku. Sama gra opiera się na podobnych zasadach jak seria Battlefield, z tą różnicą, iż jest ona całkowicie darmowa.

Rozgrywka toczy się w trzech głównych trybach: podboju, w którym drużyny walczą o zdobycie określonego punktu (jedna broni, druga próbuje go zająć), deathmatch (dwie drużyny walczą o to, kto zabije więcej z drugiej strony) i oblężenia. Każdy z graczy posiada przy tym własną, unikalną postać tworzoną poprzez menu dostępne w grze i należy do jednej z ośmiu klas postaci, od ciężkich oddziałów uderzeniowych po snajperów likwidujących cele z daleka. Rozgrywkę urozmaica przeszło 130 różnych broni, pozwalających na stworzenie własnego stylu gry.

Grafika jest bardzo realistyczna i starannie wykonana, zaś sama rozgrywka dynamiczna i opierająca się w znacznej mierze na współpracy pomiędzy graczami. Gra zintegrowana jest z narzędziami i portalami społecznościowymi, pozwalającymi na łatwe nawiązanie kontaktów, jak i porównywanie postaci. Wydajny moduł anty-cheatowy pozwala na ochronę rozgrywki przed oszustami i innymi podłymi kreaturami czerpiącymi przyjemność ze szkodzenia uczciwym graczom.

Gra wymaga co najmniej Windows XP SP3, Intel Core 2 Duo 1.8GHz, 2GB RAM oraz karty nVidia 9600 512MB Pixel Shader 2.0.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone