VirtuaWin 4.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

VirtuaWin 4.4

Program properties
Rozmiar 0.42 MB
Wydawca
Strona internetowa http://virtuawin.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 12.12.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 78

Opis wydawcy

Integralnym elementem funkcjonalności systemów operacyjnych Unix oraz Linuks jest funkcja tworzenia wielu wirtualnych Pulpitów. Pozwala to na tworzenie kilku przestrzeni roboczych w obrębie jednego komputera, dzięki czemu możliwe jest np. skupienie się na jednej na pracy, na drugiej na portalach społecznościowych, a na trzeciej na wszystkich innych aktywnościach internetowych. Niestety, Windows nie posiada tej opcji. Na szczęście jest VirtuaWin, mały, acz sprytny program udostępniający tę funkcjonalność użytkownikom Microsoftowych systemów operacyjnych.

VirtuaWin obsługuje wszystkie obecne na rynku systemy operacyjne Windows, od Windows 9x, poprzez Windows NT i Windows XP, aż po Windows Vista i Windows 7. Jest on w pełni wyposażonym menedżerem wirtualnych Pulpitów, tworzonych od podstaw przez użytkownika za pomocą wygodnego w obsłudze menu opcji, pozwalających na sprecyzowanie właściwości, podziału i ilości Pulpitów. Tak, tak, za pomocą VirtuaWin można stworzyć i zarządzać od dwóch do dziewięciu unikalnych wirtualnych przestrzeni roboczych! Możliwość łatwego tworzenia dedykowanych obszarów do pracy sprawia, iż możemy w łatwy sposób tę prace sobie zorganizować, i wkrótce zastanawiamy się, jak sobie bez nich dotychczas radziliśmy.

Instalacja programu następuje błyskawicznie. Natychmiast po uruchomieniu zainstalowanego VirtuaWin tworzy on podstawowe cztery Pulpity dostępne z zasobnika systemowego, którymi następnie zarządza się za pomocą wygodnego w użyciu menu opcji. Nie zajmuje on przy tym zasobów systemowych i pozwala na naprawdę wydajne i szybkie zwiększenie możliwości pracy na naszym komputerze.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone