TripleA 1.7.0.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TripleA 1.7.0.3

Program properties
Rozmiar 93.75 MB
Wydawca
Strona internetowa http://triplea.sourceforge.net/mywiki
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 13.12.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 106

Opis wydawcy

TripleA jest uniwersalnym silnikiem do tworzenia turowych gier strategicznych, zawierającym aktualnie kilkanaście gier w domyślnej instalacji i przeszło setkę dodatkowych gier do ściągnięcia, stworzonych przez społeczność TripleA. Są to przy tym gry diametralnie różne, pozwalające rozegrać na nowo wydarzenia I wojny światowej, jak i powalczyć o dominację w przestrzeni kosmicznej, a wszystko z własną, unikalną grafiką.

Dzięki zastosowaniu otwartej architektury programu i udostępnieniu graczom wszystkich narzędzi niezbędnych do tworzenia scenariuszy do gry, TripleA posiada ogromną ilość gier do rozegrania, ograniczoną wyłącznie wyobraźnią graczy. Sama rozgrywka opiera się na rozbudowanym systemie turowym, w którym zmysł strategiczny i umiejętność oceny sytuacji są znacznie ważniejsze niż zręczne palce. Z tego powodu jest to znakomita propozycja dla wszystkich graczy, którzy bardziej sobie cenią możliwość dowodzenia armią na skali strategicznej, niż wyścigom, kto szybciej kliknie lub zbuduje coś.

W ofercie TripleA znajdują się scenariusze takie jak I Wojna Światowa, II Wojna Światowa (Pact of Steel i New World Order), wojna domowa w Chinach, starożytne wojny (270 r. p.n.e.), wojny napoleońskie, wojna o Śródziemie (Tolkien), bitwy w Forgotten Realms (Dungeons & Dragons) czy scenariusze oparte wprost na science fiction, np. Star Wars czy Zombieland.

Sama grafika jest przyjemna dla oka i zależy w głównej mierze od jakości scenariusza. Pomijając pewne niedociągnięcia, jak słabe AI komputerowego przeciwnika, TripleA to tytuł godny polecenia.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone