PhotoFilmStrip 1.5.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PhotoFilmStrip 1.5.0

Program properties
Rozmiar 17.58 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.photofilmstrip.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 13.12.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 116

Opis wydawcy

W tworzeniu grafiki zawsze istnieją pewne niszowe potrzeby, które często nie są obsługiwane przez największe programy do obróbki grafiki czy multimediów. Przykładem może być na przykład automatyczne tworzenie filmów HD w oparciu o galerię zdjęć posiadaną przez użytkownika. Ręczne tworzenie takiego filmu za pomocą np. Windows Movie Maker jest bardzo mało intuicyjne. Na szczęście istnieją proste, łatwe w użyciu open source'owe rozwiązania oferujące tę funkcjonalność, jak na przykład PhotoFilmStrip.

Program ten pozwala na szybkie i wydajne stworzenie filmu w oparciu o zdjęcia określone przez użytkownika. PhotoFilmStrip łączy je wszystkie razem w jeden film, zgodnie z wszystkimi opcjami określonymi przez użytkownika. Nie jest to przy tym narzędzie ot, po prostu sklejające wszystkie zdjęcia razem. Nie, program pozwala na stworzenie naprawdę elegancko wyglądających pokazów slajdów, a do tego obsługuje możliwość zapisywania ich w szeregu formatów, od VCD, poprzez SVCD i DVD, aż do Full HD. Jest to znakomitym narzędziem dla np. amatorów zdjęć, poszukujących przydatnego narzędzia do tworzenia filmików demonstrujących ich umiejętności czy najciekawsze zdjęcia.

Interfejs programu jest bardzo wygodny w użyciu i pozwala na wydajne korzystanie z funkcjonalności programu. Nie ma przy tym żadnych problemów z opanowaniem obsługi, gdyż wszystkie opcje są jasno opisane, a sam układ jest niezwykle logiczny. Jedynym minusem może być niezbędność instalacji, ale to niewielka cena jak za możliwości programu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone