PDF Split and Merge 2.2.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PDF Split and Merge 2.2.2

Program properties
Rozmiar 14.26 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.pdfsam.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 17.12.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 95

Opis wydawcy

Dla każdego posługującego się dokumentami w sieci format PDF jest zapewne jedną z najlepszych, jeśli nie najlepsza opcją do pracy. Pozwala on na wymienianie się dokumentami bez ryzyka zmodyfikowania ich przez drugą osobę, dzięki zintegrowaniu każdego pliku z wykorzystywanymi przezeń czcionkami, nie ma ryzyka, iż będzie on wyglądał odmiennie od tego, jak wygląda na komputerze użytkownika. Problemem jest jednak konwersja na format PDF i tutaj znakomitą pomocą jest PDF Split and Merge.

Jest to open source'owe narzędzie na licencji GPL, zaprojektowane po to, by umożliwić jak najszybsze i jak najwygodniejsze tworzenie plików PDF (Portable Document Format). Dostępny jest on w dwóch wersjach: podstawowej i rozwiniętej, przy czym jedyna różnica to to, iż wersja rozwinięta pozwala na szyfrowanie dokumentów i podgląd metadanych. Wszystko inne jest wspólne dla obu wersji, a jest tego niemało. PDF Split and Merge pozwala na rozdzielanie dokumentów PDF na mniejsze części (rozdziały, pojedyncze strony) jak i łączenie podzielonych PDF-ów w całość. Także fragmenty dokumentów mogą być ekstrahowane z dokumentów w osobny PDF. Program obsługuje także w pełni funkcjonalność drag and drop, jak i zachowywanie otoczenia roboczego w celu umożliwienia zautomatyzowania wielu powtarzalnych prac na PDF-ach.

Interfejs programu jest bardzo wygodny i wręcz przyjemny w użyciu. Pozwala on na w pełni cieszenie się funkcjami programu, jak i korzystanie z nich w wygodny sposób. Program posiada jedną wadę, mianowicie wymaga instalacji, by móc z niego korzystać, ale jest to stosunkowo niewielka cena jak za wydajność przezeń oferowaną.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone