PoxNora 1.17.2.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PoxNora 1.17.2.5

Program properties
Rozmiar 294.92 MB
Wydawca
Strona internetowa http://poxnora.station.sony.com/index.do
Licencja Freeware
Data wysłania 17.12.2011
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 81

Opis wydawcy

Gra PoxNora jest skierowaną do amatorów gier strategicznych turową grą strategiczną, pozwalającą na walkę sieciową za pomocą setek istot wziętych wprost z mitologii i fantasy, rzucanie czarów o ogromnej mocy, jak i przyzywanie reliktów i starożytnych artefaktów do pomocy w walce. Gra jest w wyraźny sposób inspirowana karciankami takimi jak Magic: The Gathering, dodając jednocześnie wiele rozwiązań własnych.

Podstawowym elementem gry jest klasyczna rozgrywka turowa, wykorzystująca elementy strategicznych gier miniaturkowych jak Warhammer: Fantasy Battle czy Warhammer 40,000, jak i klasyków jak szachy czy warcaby. Wszystko jest przy tym zintegrowane z drugim podstawowym elementem rozgrywki, jakim są wspomniane karty (zwane runami). Gracz rozbudowuje swój deck (talia kart wykorzystywana w rozgrywce), zarówno poprzez runy zdobyte w czasie rozgrywki, jak i te zakupione za pomocą sklepu internetowego zintegrowanego z powłoką gry. Możliwe jest także wymienianie się runami z innymi graczami.

Rozgrywka przebiega klasycznie, przy czym gracz może wybrać stronnictwo, po którego stronie zamierza walczyć: Zło, Dobro, lub mieszanka obydwu. Jest to nieodłączną częścią podstawowej rozgrywki. Gracze mogą ponadto dołączać do rozgrywek (tournaments), by wygrywać nagrody oraz premie. Osobnym zupełnie elementem jest doświadczenie zdobywane przez postaci graczy w trakcie rozgrywek sieciowych i dla pojedynczego gracza.

Interfejs programu jest bardzo wygodny w obsłudze, jak i grze. Grafika jest bardzo przyjemna i pozwala na cieszenie się grą. Wymaga ona co najmniej systemu operacyjnego Windows XP. Dodatkowo wymaga procesora 500 MHz, 512 MB RAM, 220 MB przestrzeni na dysku, jak i 64 megabajtowej kary graficznej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone