DC Universe™ Online 1.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DC Universe™ Online 1.6

Program properties
Rozmiar 8.40 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.dcuniverseonline.com/pl/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.12.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 86

Opis wydawcy

Należący do kategorii gier MMO DC Universe Online jest grą unikalna, skierowaną głównie do fanów komiksów osadzonych w Uniwersum DC, czyli między innymi z takimi postaciami, jak Superman, Batman, Green Lantern, Wonder Woman, Joker i inne. W DC Universe Online możliwe jest wcielenie się zarówno w superbohatera, jak i kryminalistę.

Oparta na silniku Unreal Engine 3 gra pozwala na walkę z wykorzystaniem znakomitego modułu oddającego fizykę gry, symulowaną w czasie rzeczywistym. System walki w DCU opracowany jest tak, by oddać graczowi pełną kontrole nad zadawanymi ciosami, z utrzymaniem ogromu różnorodności postaci i ich stylów walki. A tych jest niemało: każdy gracz tworzy swoją postać od zera, wybierając po czyjej stronie zamiera walczyć: superbohaterów czy złoczyńców. I nie jest to przy tym wybór bez znaczenie: zależnie od wybranego stronnictwa przyjdzie mu walczyć lub współpracować z ikonami uniwersum DC, na przykład wspomnianym już Jokerem, Batmanem, Supermanem czy Wonder Woman, wykorzystując wybrane przez siebie moce i umiejętności.

Kierunek artystyczny oparty jest na wizji Jima Lee, zaś postaci i zadania wykorzystują motywy stworzone przez słynnych twórców DC, jak Geoff Johns czy Marv Wolfmann. Silnik jest przy tym zoptymalizowany zarówno dla konsoli PS3, jak i PC, co jest osiągnięciem niemałym, biorąc pod uwagę diametralnie różną technologię i architekturę gier.

Interfejs jest wygodny, lecz przyjdzie nam zapłacić, jeśli chcemy w pełni wykorzystać możliwości gry. Darmowe konta posiadają pełny dostęp do wszystkich elementów rozgrywki, ale są ograniczone co do zasobności konta czy ilości postaci przypisanych do profilu.

Gra wymaga co najmniej Windows XP, procesora 3 GHz, 1 GB RAM, 13 GB wolnej przestrzeni dyskowej, a także karty nVidia 7800 lub lepszej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone