Iron Grip: Marauders 0.9.31.72 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Iron Grip: Marauders 0.9.31.72

Program properties
Rozmiar 21.48 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.isotx.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.12.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 71

Opis wydawcy

Dla fanów rozgrywki PvP (Player vs. Player, gracz przeciwko graczowi) zostało stworzonych już wiele gier, w tym opartych na modelu Free2Play. Gra Iron Grip: Marauders jest jedną z rzadkich sieciowych gier oferujących graczom możliwość starcia się w trybie turowym, gdzie liczy się faktycznie umiejętność myślenia taktycznego i analizy pola bitew, a nie tylko zręczne palce i refleks.

W Iron Grip gracze wydają rozkazy jednostkom zarówno w trakcie swojej tury, jak i tury przeciwnika, jednak jednostki poruszają się naprzemiennie. Każda tura ograniczona jest czasowo, zgodnie z ustawieniami graczy dokonanymi przed rozgrywką. W tym samym menu ustalana jest ilość jednostek posiadanych przez graczy, co pozwala rozgrywać zarówno szybkie starcia kilku jednostek, jak i ogromne bitwy z wieloma. Najnowsza wersja gry pozwala na toczenie walk na terenie Walker Boneyard, gdzie oprócz nowych terenów możliwe jest wykorzystanie także zupełnie nowych jednostek w walce, jak i wykonywanie zadań dla niejakiego Vilhelma Gernotta, kierowcy potrzebującego pomocy w walce z lokalnym gangiem szabrowników.

Sama rozgrywka jest dynamiczna i przyjemna, a do tego wyjątkowo dostępna, między innymi dzięki temu, że możliwe jest granie z poziomu przeglądarki internetowej za pomocą programu Unity. Gra pozwala na wykorzystanie zaawansowanych taktyk wojskowych, a dzięki turowemu systemowi walki jest ona znakomita.

Interfejs gry jest wygodny w użyciu i przejrzysty, zaś silnik gry wydajny i nie sprawiający kłopotów komputerowi. Gra wymaga Windows XP, Pentium 4, 1 GB RAM, karty graficznej 128 MB z obsługą Pixel Shader 2.0 oraz, oczywiście, połączenia internetowego.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone