Resource Hacker 3.6.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Resource Hacker 3.6.0

Program properties
Rozmiar 0.71 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.angusj.com/resourcehacker/
Licencja Freeware
Data wysłania 20.12.2011
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 121

Opis wydawcy

Program Resource Hacker jest freeware'owym narzędziem skierowanym do programistów i wszystkich innych osób potrzebujących przydatnego narzędzia do modyfikowania plików zasobowych Windows (.res), a także bibliotek .dll i innych plików wykorzystywanych przez Windows. Pozwala on zarówno na podgląd, jak i modyfikowanie tych typów plików.

Za pomocą Resource Hacker'a możliwe jest podglądanie plików, jak i modyfikowanie, zmienianie nazw, usuwanie i ekstrahowanie zasobów z 32-bitowych i 64-bitowych programów Windows. Dzięki wbudowanemu kompilatorowi i dekompilatorowi skryptów jego funkcjonalność jest rozszerzona jeszcze bardziej. Szczególnie, że program kompatybilny jest z wszystkimi wersjami Windows od 95 wzwyż (także 7).

Program pozwala na podglądanie plików graficznych formatów kursora, ikony, bitmapy, gifów, plików .avi oraz .jpg. Dodatkowo, możliwe jest odtwarzanie plików audio w formacie WAV i MIDI. Wszystkie menu, okna dialogowe, tabele wiadomości, tekst, akceleratory, formy Delphi i informacje na temat wersji programu mogą być przeglądane jako zdekompilowane, czyste skrypty.

Wszystkie zasoby mogą być zapisywane w formacie odpowiednim dla siebie: graficzne w graficznym, dźwięki w dźwiękowych itd. Dodatkową opcją jest także zapisywanie ich jako plików skryptów (.rs), binarnych zasobów (.res) lub zwykłym binarnym (.bin).

Modyfikacje zasobów mogą być dokonywane za pomocą zastąpienia zasobu innym z zewnętrznego pliku, jak i wykorzystanie kompilatora skryptów. Program pozwala także na graficzne edytowanie menu i okien dialogowych za pomocą wygodnego systemu drag-and-drop. Oczywiście, możliwe jest także usuwanie zasobów, np. w celu zmniejszenia rozmiaru aplikacji.

Interfejs Resource Hackera jest bardzo wygodny w użyciu i przyjazny. Program godny polecenia!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone