Alliance of Valiant Arms 1.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Alliance of Valiant Arms 1.4

Program properties
Rozmiar 5.25 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://ava.ijji.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 21.12.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 110

Opis wydawcy

Fani alternatywnej historii, jak i klimatów książek Toma Clancy'ego z pewnością docenią ciekawą pozycję o nazwie Alliance of Valiant Arms. Jest to sieciowa gra wojenna o zbliżonym klimacie do War Inc.: Battlezone, osadzona w Europie rozerwanej konfliktem między Federacją Neorosyjską, a Unią Europejską. Gracze wcielają się w żołnierzy walczących po obu stronach konfliktu.

Tłem konfliktu jest alternatywna druga dekada dwudziestego pierwszego wieku, w której charyzmatyczny rosyjski prezydent (Władimir Maszkow. Naprawdę.), konserwatywny ultranacjonalista ponownie jednoczy niepodległe dawne republiki sowieckie i w rocznice utworzenia Związku Radzieckiego proklamuje powstanie wspomnianej Federacji, zajmującej przeszło 1/6 powierzchni globu. Agresywne działania prowadzą do zajęcia państw wschodnioeuropejskich, a żądania Unii, by osunąć wojska NRF nie zostają usłyszane. W styczniu 2011 roku wojska Unii przeprowadzają interwencję, jednak kontratak sił rosyjskich zmiata je z terenów Polski, by następnie zająć Niemcy i część Francji. Powstaje pat, trwający do stycznia 2012 roku, gdy wojska Unii, wspierane przez jednostki amerykańskie, rozpoczynają kontratak.

Gracze wcielają się w żołnierza jednej ze stron konfliktu, wybierając jedną z trzech klas do walki. Gra posiada rozbudowany system rozwoju umiejętności i awansu, pozwalające na odblokowanie nowych poziomów umiejętności i wyposażenia, by dostosować swoją postać do swojego stylu gry. W AVA gracze posiadają także dowódcę (po jednym dla każdej ze stron), który pozwala na wykrywanie wrogich jednostek i wyznaczanie celów. Każda z broni może być także w rozległy sposób modyfikowana i rozwijana, niejednokrotnie drastycznie zmieniając jej osiągi.

Gra wymaga co najmniej Windows XP, procesora 2.4 GHz, 1 GB RAM, 6 GB HDD oraz karty co najmniej nVidia GeForce 6600.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone