Forsaken World 1.8 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Forsaken World 1.8

Program properties
Rozmiar 4.01 GiB
Wydawca
Strona internetowa https://register.perfectworld.com/fwad4
Licencja Freeware
Data wysłania 21.12.2011
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 79

Opis wydawcy

Forsaken World to interesująca propozycja dla fanów gier mmo (massive multiplayer online) i rpg, w widoczny sposób inspirowana tytułami takimi jak World of Warcraft czy Lord of the Rings Online, dodająca jednakże sporo własnych pomysłów i elementów gry, pozwalające na cieszenie się nią bez uczucia deja vu.

W grze gracze wcielają się w jedną z pięciu wyrazistych i bardzo różniących się od siebie, mianowicie ludzi, elfów, krasnoludów, kamiennych i tzw. Kindred. Każda z ras posiada unikalną dla siebie historię rozgrywającą się w trakcie gry, jak i tło historyczne i inne elementy historyczne. Do dyspozycji graczy oddane jest osiem klas postaci, od wojownika, poprzez maga i kapłana, po zabójcę, strzelca a nawet barda. Każda z klas jest solidnie określona i posiada unikalny styl gry, wykorzystujący właściwości postaci. Następnie gracz może zdecydować się na przyjęcie jednej z dziesięciu profecji, np. zostać poszukiwaczem przygód, handlarzem, botanikiem, astrologiem, kowalem czy alchemikiem. Oczywiście, wybór profesji bardziej cywilnych nie ogranicza możliwości eksploracji całego świata gry.

W trakcie gry gracze napotkają kilkanaście gildii do których mogą przystąpić, a także wykonywać zadania, zdobywać mieszkania oraz pomocników, jak i oczywiście prowadzić wojny z innymi gildiami. Typowy dla mmo oparty na umiejętnościach i zręczności użytkownika system walki urozmaicony jest kulami dusz, pozwalającym na odnowienie zdrowia, many czy używanie specjalnych zdolności w trakcie walki. Do tego dochodzi jeszcze kilkanaście różnych opcji, pozwalających na naprawdę urozmaiconą rozgrywkę. Wadą gry jest względnie mała liczba opcji, jednakże nadrabia to ich uszczegółowieniem.

Gra wymaga Windows XP, procesora co najmniej 1 GHz (2.5 zalecane), 1 GB RAM (2 lub 3 zalecane), a także karty graficznej 256 MB z Pixel Shader 3.0.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone