Connectify 6.0.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Connectify 6.0.1

Program properties
Rozmiar 5.59 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.connectify.me
Licencja Freeware
Data wysłania 1.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 1736

Opis wydawcy

Connectify to znakomita aplikacja internetowa skierowana do użytkowników wymagających łatwego w użyciu narzędzia, które jednocześnie pozwala na swobodne tworzenie i administrowanie tzw. hot spotami - bezprzewodowymi punktami dostępu do Internetu. Aplikacja posiada dwie wersje – płatną i bezpłatną, przy czym już wersja podstawowa jest niezwykle przydatnym i wygodnym w użyciu narzędziem.

Za pomocą Connectify możliwe jest przekształcenie laptopa (a właściwie każdego komputera wyposażonego w kartę umożliwiającą łączenie się bezprzewodowe z Internetem) w przenośny punkt dostępu do Internetu, dzieląc np. Internet podłączony za pomocą kabla na otwartą (lub nie) sieć Wi-Fi. Oczywiście kabel nie jest tu niezbędny: za pomocą programu możliwe jest udostępnienie także innych bezprzewodowych sieci Wi-Fi. W każdym momencie działania Connectify użytkownik ma dostęp do wszystkich funkcji programu, w tym listy urządzeń podłączonych do sieci. Za pośrednictwem interfejsu Connectify możliwe jest także zarządzanie właściwościami połączenia Internetowego i LAN dla każdego z podłączonych urządzeń. Program pozwala także na dzielenie się plikami i Wi-Fi z sieci komórkowych 3g i 4g. Wersja bezpłatna tutaj stawia granicę: dalsze funkcje, jak powielanie konfiguracji pierwotnego routera Wi-Fi (tzw. Repeater) możliwa jest tylko w wersji bezpłatnej, podobnie jak w pełni konfigurowalne SSID (nazwa sieci) czy wsparcie techniczne.

Nie zmienia to faktu, iż Connectify jest jednym z lepszych programów do obsługi sieci internetowych bezprzewodowych i z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi Wi-Fi.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone