xB Browser 1.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

xB Browser 1.4

Program properties
Rozmiar 9.96 MB
Wydawca
Strona internetowa https://xerobank.com/download/xb-browser/
Licencja Freeware
Data wysłania 3.1.2012
System
  • Windows ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 148

Opis wydawcy

Prywatność jest rzeczą niezmiernie ważną w dobie wszechobecnego dostępu do Internetu, jak i obecności narzędzi pozwalających na proste dotarcie do informacji pozwalających na identyfikację nas i naszych komputerów. Wbrew wszelkim pozorom, Internet nie jest anonimowy, wręcz przeciwnie. Przeglądarka xB Browser jest kompleksową odpowiedzią na problem zachowania anonimowości w trakcie korzystania z serwisów dostępnych w Internecie.

Jest to specjalnie skonstruowany program, zaprojektowany tak, by zmaksymalizować ochronę prywatności użytkownika, bez narażania go na ryzyko identyfikacji. Głównym zastosowaniem programu, oprócz, oczywiście, zachowania anonimowości, jest także umożliwienie korzystającemu zeń użytkownikowi ominięcie zabezpieczeń takich jak firewall, jak i, co najważniejsze, potencjalnych programów cenzurujących zawartość sieci (które, jak wiadomo, nieomylne nie są, a potrafią bardzo uprzykrzyć korzystanie z komputera każdemu. By jeszcze bardziej zwiększyć prywatność użytkownika, xB Browser automatycznie czyści historię przeglądania i usuwa wszystkie cookies w momencie zamknięcia przeglądarki, a czyni to tak, by nie można było ich odzyskać.

Ogromną zaleta xB Browser jest jego interfejs: pomyślany jako proste do użycia narzędzie, nie wymaga on w ogóle wiedzy technicznej ani konfiguracji by móc z niego korzystać. Oczywiście, jako przeglądarka mająca na względzie prywatność użytkownika, nie wymaga ona w najmniejszym stopniu instalacji: wystarczy wypakować archiwum i program jest z miejsca gotowy do użycia.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone