Tor 2.3.25-12 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Tor 2.3.25-12

Program properties
Rozmiar 20.51 MB
Wydawca
Strona internetowa https://www.torproject.org/
Licencja Freeware
Data wysłania 1.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 348

Opis wydawcy

Dla profesjonalistów zajmujących się Internetem i programami z nim związanymi z pewnością ciekawą propozycją będzie Tor, specjalnie dla nich zaprojektowany i stworzony zestaw narzędzi pozwalających na ulepszenie i uszczelnienie ochrony komputerów przez nich wykorzystywanych przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu.

Zestaw Tor zawiera programy i protokoły niezbędne do stworzenia kompleksowej i wyjątkowo wydajnej ochrony dla każdego komputera znajdującego się pod naszą opieką. Za pomocą programów zwartych w Tor możliwe jest zabezpieczenie przeglądarek sieciowych poprzez anonimizowanie połączeń i sesji, jak i publikacji materiałów w sieci web, a także zabezpieczenie na przykład komunikatorów internetowych przed przechwyceniem przez osoby niepowołane, połączeń z IRC (sieć Internet Relay Chat), SSH oraz wszystkich innych aplikacji wykorzystujących protokół TCP. Tor to dodatkowo potężna i wydajna platforma programistyczna, pozwalająca twórcom oprogramowania na tworzenie zupełnie nowych aplikacji z wbudowaną ochroną prywatności i bezpieczeństwa.

Interfejs Tor jest przyjemny i przyjazny w użyciu, chociaż by faktycznie móc w pełni skorzystać z oferowanych przezeń możliwości niezbędna jest pewna doza umiejętności programistycznych, szczególnie, że jest on skierowany głównie do profesjonalistów, i to właśnie oni będą w stanie w pełni wykorzystać oferowane przez zestaw Tor ogromne możliwości i wysoką wydajność. Jednakże nawet i mniej doświadczonym amatorom komputerów można zasugerować Tor: a nuż się przyda?

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone