Armagetron Advanced 0.2.8.3.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Armagetron Advanced 0.2.8.3.2

Program properties
Rozmiar 3.91 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.armagetronad.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 1.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 96

Opis wydawcy

Dla fanów filmu Tron i Tron: Legacy na pewno znana jest gra wykorzystująca motocykle świetlne. Dla nieobeznanych: w skrócie chodzi o to, by za pomocą motocykla zostawiającego za sobą strumień światła, będący w zasadzie ścianą, zniszczyć przeciwnika. Żaden z motocykli nie może się zatrzymać, a kluczem do zwycięstwa jest refleks i planowanie rozgrywki.

Gra Armagetron jest klonem rozgrywki w pełnym 3D, co najlepiej chyba podsumowuje grę. Szybka rozgrywka stanowi wyzwanie nawet dla najbardziej zręcznego gracza: skręcać można tylko o 90 stopni w dowolnym kierunku, i nie można przekraczać własnych ścian.

Sama gra jest kontynuacją pierwotnego programu oferującego zabawę motocyklami świetlnymi, mianowicie Armagetron, z 2004 roku. Gdy pierwotna gra straciła większość z zespołu zajmującego się nią, wydawało się, iż prace zostaną przerwane. Jednakże ku zaskoczeniu wszystkich, oryginalny twórca, z-man, powrócił i od tamtego czasu nowa wersja Armagetronu, właśnie Armagetron Advanced, jest rozwijana i cały czas ulepszana. Obecnie pozwala na zmierzenie się zarówno z przeciwnikami sterowanymi przez komputer, jak i innych graczy, do tego na planszach obsługujących do szesnastu graczy naraz. Rozgrywka jest niezwykle dynamiczna, nie mówiąc już o tym, że niezwykle trudna, gdy naraz szesnastu graczy próbuje wkręcić się nawzajem w rozbicie pojazdu o jedną ze ścian.

Interfejs jest niezwykle przejrzysty i przyjemny w użyciu, a do tego grafika jest przyjemna dla oka i przywodzi na myśl filmy Tron, co jest chyba najlepsza rekomendacją.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone