Freedroid 0.15.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Freedroid 0.15.1

Program properties
Rozmiar 214.84 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.freedroid.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 1.4.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 91

Opis wydawcy

Dla fanów RPG, strzelanek i Linuxa (a także wszystkich pozostałych osób lubiących zmyślne, dobrze napisane gry), pozycją godną polecenia jest Freedroid: open sourceow'a gra składająca się z dwóch tytułów: FreedroidRPG i FreedroidClassic, pozwalającą na zarówno przeżycie przygody w świecie opanowanym przez roboty, jak i po prostu zabicie trochę czasu walcząc z nimi.

FreedroidRPG jest izometryczną grą fabularną, w której gracz wciela się w Tuxa – antropomorficznego pingwina, który wyrusza w podróż, by uratować świat przed niszczącym go konfliktem między ludźmi a robotami. W przeciwieństwie do wielu gier, które z RPG mają wspólną tylko nazwę, Freedroid nie zawodzi i pozwala graczowi na dokonywanie wyborów i radzenie sobie z konsekwencjami podjętych decyzji, i to nie od święta, tylko cały czas. Rozgrywka ponadto pozwala na toczenie walk w czasie rzeczywistym za pomocą zainspirowanego Diablo systemu walki oferującego zarówno broń do walki wręcz, jak i walki na dystans. Dodatkowym urozmaiceniem rozgrywki jest udostepnienie graczowi możliwości walki z robotami za pomocą szeregu programów. Gra jest w pełni rozwinięta i pozwala na około dziesięciu godzin rozrywki, a do tego jest cały czas rozwijana.

FreedroidClassic to z kolei open source'owy klon gry Paradroid z Commodore 64 z 1985 r. Jest to skrzyżowanie gry akcji z grą logiczną, gdzie celem gracza jest zniszczenie wszystkich wrogich robotów na statku kosmicznym za pomocą siły, lub inteligencji, przejmując kontrolę nad robotami poprzez minigry. W przeciwieństwie do RPG, Classic jest tytułem którego proces rozwojowy się już zakończył.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone