AssaultCube 1.1.0.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

AssaultCube 1.1.0.4

Program properties
Rozmiar 39.06 MB
Wydawca
Strona internetowa http://assault.cubers.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 1.4.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 93

Opis wydawcy

AssaultCube jest całkowicie darmową strzelaniną sieciową dla wielu graczy, opartą na open source'owym Cube Engine. Gra osadzona jest w realistycznych lokacjach, jednakże głównym celem jest udostępnienie graczom szybkiej i emocjonującej rozgrywki, w której zręczność i frajda jest dużo ważniejsza od realizmu, który mruczy sobie niezadowolony gdzieś w kącie.

AssaultCube to z wszech miar gra sieciowa, a do tego znakomita. Dzięki skupieniu się na rozgrywce i stworzeniu jak najwydajniejszej gry, cechuje się ona wyjątkowo niskimi wymaganiami co do prędkości sieci (wieść gminna niesie, iż da się grać nawet przez połączenie modemowe 56k), oraz bardzo, bardzo niskimi wymaganiami co do mocy komputera. AssaultCube można spokojnie uruchomić na starych komputerach, ekwiwalencie cyfrowych dinozaurów: nawet Pentium III powinien sobie spokojnie poradzić.

W zamian otrzymuje się grę oferująca dwanaście trybów rozgrywki sieciowej, od deathmatchy, poprzez klasyczny CTF, po takie kurioza jak Pistol Frenzy czy Last Swiss Standing, dostępne zarówno jako rozgrywka dla pojedynczego gracza z botami, jak i wielu graczy.

Oczywiście, jak na program o niskich wymaganiach, AssaultCube bynajmniej nie jest grą fotorealistyczną. Jednakże dużo ważniejsze od realizmu jest umożliwienie graczowi zmierzenia się z innymi ludźmi w grze, która daje po prostu ogromną frajdę i pozwala się uwolnić od dominujących obecnie pseudo-realistycznych strzelanek typu Call of Duty XY. I w tym gra jest nieoceniona i warta przynajmniej wypróbowania. W końcu to tylko trochę ponad czterdzieści megabajtów do ściągnięcia.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone