Sudoku for Java - HoDoKu 2.2.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Sudoku for Java - HoDoKu 2.2.0

Program properties
Rozmiar 1.92 MB
Wydawca
Strona internetowa http://hodoku.sourceforge.net/en/index.php
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 1.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 83

Opis wydawcy

Dla wszystkich fanów, przyjaciół, maniaków i osób uzależnionych od największego japońskiego wynalazku ew. broni masowej zagłady, czyli Sudoku, nie lada gratką będzie program HoDoKu, napisany w Java program służący do tworzenia nowych łamigłówek sudoku, a także do analizowania już istniejących i udostępnianie potencjalnych rozwiązań. Jest to znakomite narzędzie zarówno do rozwijania swoich umiejętności w grach logicznych, jak i po prostu ćwiczenia swojego umysłu.

HoDoKu to niezmiernie przydatne narzędzie dla fanów tej gry. Zawiera ono automatyczny generator Sudoku, pozwalający na tworzenie praktycznie nieskończonej ilości łamigłówek do rozwiązania, z wykorzystaniem pięciu poziomów trudności, z których każdy jest w pełni konfigurowalny i pozwala na stworzenie łamigłówek takich, jakie dokładnie chcemy. Dzięki HoDoKu możliwe jest także opanowanie najpopularniejszych metod rozwiązywania Sudoku, dzięki temu, iż program posiada wbudowaną bazę danych zawierającą najefektywniejsze metody. Wszystkie korki w nich zawarte są równocześnie zaznaczane na polu gry, pozwalając na szybkie i efektywne opanowanie ich.

Integralną częścią programu jest znakomity sudoku analyzer, pozwalający na zanalizowanie każdej wgranej łamigłówki i wyświetlenie wszystkich kroków potrzebnych do jej rozwiązania. A dla każdego dostępny jest system zapisu gry, pozwalający na cofanie się do wybranych przez nas momentów. Interfejs jest bardzo elegancki i prosty w użyciu, wręcz spartański, jednak jest to zdecydowana zaleta programu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone