MP3Gain 1.2.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

MP3Gain 1.2.5

Program properties
Rozmiar 1.46 MB
Wydawca
Strona internetowa http://mp3gain.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 1.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 111

Opis wydawcy

Program Mp3Gain jest jedną z tych małych aplikacji, bez których po pewnym czasie zastanawiasz się, jak mogłeś kiedykolwiek żyć bez funkcji oferowanych przez nie. A co oferuje ten konkretny program? Otóż jest to gratka dla każdego miłośnika muzyki i użytkownika plików mp3, pozwalająca na normalizowanie głośności plików mp3 i standaryzowanie jej między plikami.

Jest to narzędzie umożliwiające stworzenie jednolitej głośności dla wszystkich plików mp3 w naszej bibliotece. Dlaczego jest to takie przydatne? Otóż pliki mp3 często różnią się między sobą poziomem głośności w plikach, przez co utrudniają w pełni wykorzystanie możliwości naszego odtwarzacza, gdyż zamiast cieszyć się muzyką, niepotrzebnie bawimy się regulacją głośności, ustawiając, jak głośna ma ona być. Jest to w zrozumiały sposób nieprzyjemne i po prostu niepotrzebne. Dzięki Mp3Gain możemy mieć jednakową głośność w każdym pliku.

Tym bardziej, że w przeciwieństwie do typowych programów tego rodzaju, program MP3Gain nie normalizuje szczytów w plikach audio, lecz dokonuje analizy statystycznej każdego z naszych mp3, by na tej podstawie wyrównać poziom głośności. Dodatkowo, program poprawia każdy plik bezpośrednio, przez co nie traci się jakości pliku przez dekodowanie i kodowanie plików: po prostu normalizuje się i już.

Program posiada wygodny interfejs i instaluje się szybko i bezproblemowo. Jest to godne polecenia narzędzie dla każdego, kto lubi korzystać z MP3, tym bardziej, że prędkość działania i efektywność jest wyjątkowa jak na program tej klasy.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone