WinCDEmu 3.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

WinCDEmu 3.6

Program properties
Rozmiar 0.81 MB
Wydawca
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 1.4.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 89

Opis wydawcy

Dla każdego użytkownika potrzebującego niewielkiego, acz wydajnego programu do emulowania napędów CD i obrazów płyt z pewnością ogromną gratką będzie program WinCDEmu. Jest to mała, lecz wyjątkowo potężna aplikacja do szybkiego tworzenia napędów i uruchamiania ich, bez potrzeby otwierania nieporęcznych okien programów.

WCE gnieździ się w powłoce Eksploratora Windows i pozwala na montowanie obrazów płyt bezpośrednio z poziomu okna, za pomocą odpowiedniej opcji w menu kontekstowym. Dzięki WinCDEmu za pomocą jednego kliknięcia możemy zamontować nieograniczoną liczbę obrazów płyt w formatach iso, cue, nrg, mds/mdf, ccd oraz img, bez ograniczeń co do funkcjonalności. Program do tego obsługuje zarówno 32- jak i 64-bitowe wersje Windows, przez co jest narzędziem ogromnie uniwersalnym. Program zawiera się przy tym w niecałym jednym megabajcie, przez co instalacja jest szybka i bezproblemowa.

Kolejną istotną zaletą programu jest to, iż obrazy są montowane w miarę potrzeby i nie okupują pamięci ani liter napędów dłużej niż to jest niezbędne. Jest to tym bardziej przydatne, że by skorzystać z WinCDEmu nie trzeba restartować komputera – wystarczy instalacja i tyle.

Oczywiście, jako wolne oprogramowanie, WinCDEmu jest programem całkowicie bezpłatnym dla każdego, niezależnie od tego, czy jest wykorzystywany prywatnie, czy w firmie. Jest to po prostu kawał dobrego oprogramowania.

Interfejs jest także zaprojektowany tak, by komplementować znakomitą jakość oferowanej funkcjonalności. Panel sterowania programu umieszczony jest w menu start, podczas gdy wszystkie opcje umieszczone są w menu kontekstowym. Po prostu kawał solidnego programu, ot co!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone