Cribr 6.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Cribr 6.1

Program properties
Rozmiar 6.84 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.cribr.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 1.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 94

Opis wydawcy

Cribr jest znakomitym, hiszpańskim edytorem tekstu, skierowanym do każdego potrzebującego niewielkiego, lecz wyjątkowo wydajnego narzędzia do tworzenia dokumentów, a w szczególności tzw. cheat sheets – kart pomagających w orientowaniu się w opcjach programów, terminach i tym podobnych elementach życia codziennego.

Cribr zawiera się w bardzo niewielkim pakiecie: ledwie siedem megabajtów, co w porównaniu z idącymi w setki rozmiarami programów typu Microsoft Word i Open Office jest niebagatelną zaletą. Jest on także zintegrowany ze stroną Wikiteka.com, pozwalająca się na wymienianie dokumentami, esejami, notatkami i wszystkimi innymi opartymi na tekście plikami wewnątrz społeczności: na początek 2012 roku liczba dokumentów w obiegu wynosi trzysta tysięcy i cały czas rośnie!

Edytor tekstu opiera się na języku HTML i jest dostosowany do wymagań stawianych współczesnym edytorom przez użytkowników. Pozwala na dostosowywanie swojej przestrzeni pracy do własnych wymagań dzięki możliwości przenoszenia i zakotwiczania otwartych okien dokładnie jak w Photoshopie. Dla użytkowników którzy po prostu potrzebują szybkiego edytora tekstu, a nie wszystkich tych niepotrzebnych dodatków jest przewidziany specjalny tryb w którym te okna zostają ukryte.

Interfejs jest zaprojektowany po prostu znakomicie: jest on widocznie inspirowany Wordem i stosuje wiele z tych samych rozwiązań, jednocześnie wprowadzając wiele własnych. Dodatkową zaletą jest bardzo dokładny edytor drukowania, pozwalający na wykorzystanie algorytmu optymalizującego przestrzeń drukowania. Oprócz tego Cribr oferuje wiele innych dodatkowych opcji, ale te już trzeba poznać po instalacji.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone