Eusing Free Video Converter 1.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Eusing Free Video Converter 1.6

Program properties
Rozmiar 4.00 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.eusing.com/free_video_converter/video_converter.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 1.5.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 98

Opis wydawcy

Konwersja plików wideo jest czynnością wymagającą czasu, umiejętności i odpowiedniego oprogramowania. Program Eusing Free Video Converter to freeware'owe narzędzie skierowane do osób potrzebujących wygodnego w użyciu i wydajnego narzędzia do przetwarzania jednych plików wideo w drugie pliki wideo (tylko lepsze).

Eusingowy konwerter wykorzystuje darmowy enkoder Ffmpeg i pozwala na przetwarzanie wszystkich rodzajów plików obsługiwanych przez tą aplikację. Dzięki Eusing Free Video converter możemy konwertować do i z formatów używanych przez urządzenia takie jak iPad, iPod, iPhone, PSP, odtwarzacze MP3, przenośne odtwarzacze DVD, a także powszechnie wykorzystywanych formatów audio jak AC3, M4A, MP3, OGG, WAV czy WMA. Program pozwala także na przetwarzanie wielu formatów wejściowych na jeden format wyjściowy, na przykład z .mpg, .flv i .mov na format .avi.

Converter nie wymaga przy tym jakichkolwiek dodatkowych zewnętrznych kodeków do funkcjonowania: wystarczy sam program i pliki zapisywane na dysku w czasie instalacji. Dla zaawansowanych użytkowników jest to także gratka z tego względu, iż program pozwala na wykorzystanie zaawansowanych poleceń w linii komend do pracy, zwiększając jego możliwości.

Interfejs Free Video Converter jest prosty, i wygodny, kładący nacisk na efektywność i łatwość używania, a nie przeładowanie bajerami graficznymi. To typowa łopata: znakomita do pracy i niesamowicie wytrzymała, lecz prosta. Nie boi się oskarżeń o brzydotę, tylko pracuje, pracuje i jeszcze raz pracuje!

I takie programy są najlepsze!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone