Auto Window Manager 1.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Auto Window Manager 1.5

Program properties
Rozmiar 0.75 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.eusing.com/WindowManager/WindowManager.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 1.5.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 97

Opis wydawcy

Program Auto Window Manager to intrygująca i potencjalnie niezmiernie przydatna aplikacja stworzona przez studio Eusign. Program ten pozwala na zarządzanie otwartymi przez użytkownika oknami i określanie dla nich reguł otwierania, a także np. zrzucanie zminimalizowanych okien do zasobnika systemowego, by zaoszczędzić miejsce na pasku zadań, czy utrzymywać konkretne okno cały czas na wierzchu, by uniknąć zajmowania jego miejsca przez inne programy.

Jest to niewielka, acz całkiem zmyślna aplikacja. Zrzucanie otwartych okien do zasobnika systemowego jest znakomitą metodą zaoszczędzania miejsca, zaś możliwość ustawiania reguł otwierania dla wszystkich otwartych okien jest także bardzo przydatna, gdyż pozwala na szybką konfigurację otwierania programów używanych przez nas.

Oprócz tego program oferuje także kilka innych funkcji, w tym możliwość ustawiania wyglądu okien na przykład poprzez przypisywanie im określonej przezroczystości, od 0% (całkowicie przezroczyste) do 100% (domyślny wygląd okien w Windows). Dodatkowo program pozwala na wyświetlenie właściwości każdego otwartego przez nas okna, od nazwy okna, klasy okna, identyfikatora procesu na komputerze i inne przydatne informacje tego typu.

Dodatkowo program integruje się z eksploratorem Windows: wszystkie opcje są dostępne w menu kontekstowym otwieranym w oknie programu po kliknięciu jego ikony i z tamtą można właśnie minimalizować okna, a także nimi zarządzać. Interfejs Auto Window Manager jest bardzo wygodny w użyciu i zarządzaniu, a jednocześnie nie zabiera dużo zasobów systemowych. Odbiega trochę wyglądem od pozostałych aplikacji Eusign, ale w niczym nie odbiera to mu wydajności ani atrakcyjności.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone