Rapid Environment Editor 8.0 build 905 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Rapid Environment Editor 8.0 build 905

Program properties
Rozmiar 1.56 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.rapidee.com/en/about
Licencja Freeware
Data wysłania 1.5.2012
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 103

Opis wydawcy

Rapid Environment Editor stworzony przez Olega Daniłowa jest to niewielkie, acz bardzo potężne i przydatne narzędzie do bezpośredniej edycji zmiennych środowiskowych w systemach operacyjnych Windows. A co to oznacza? Ano tyle, że za pomocą programu możemy zmieniać opcje i ustawienia normalnie niedostępne poprzez zwykłe narzędzia Windows.

Program pozwala na edytowanie zmiennych i opcji w systemach Windows NT, 2000, 2003, XP, Vista, 2008 oraz Windows 7, a także ich wersjach 64-bitowych. Za pomocą programu możemy edytować wartości i wyszukiwać opcje w przejrzystym, drzewkowym, hierarchicznie zbudowanym eksploratorze. Program nie wymaga ręcznego wprowadzania wartości: wszystko wyszukuje sam, albo pozwala użytkownikowi na wskazanie folderu czy pliku za pomocą prostego menu partego na Eksploratorze Windows. Dodatkowo, aplikacja automatycznie poprawia błędy, jak za pomocą obsługi funkcji drag'n'drop umożliwia zmianę kolejności, jak i wartości w bardzo prosty sposób. Program RapidEE jest po prostu znakomitym i bardzo wygodnym narzędziem do modyfikowania swojego systemu w dowolny sposób, w granicach funkcjonalności programu.

Interfejs jest bardzo wygodny i przejrzysty. Wspomniana hierarchiczna budowa czyni korzystanie zeń prostym i wygodnym, zaś możliwość tworzenia backupów, wykorzystania skórek w programie, a także dostępność w wielu językach, tym polskim, oraz wykorzystania jako programu przenośnego jest wręcz nieoceniona i program szybko znajdzie sobie miejsce w naszych podręcznych biblioteczkach narzędzi przeznaczonych do pracy nad naszym komputerem. Naprawdę warto!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone