MyFolders 3.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

MyFolders 3.5

Program properties
Rozmiar 0.97 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.coretechnologies.com/products/MyFolders/
Licencja Freeware
Data wysłania 1.6.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 93

Opis wydawcy

Korzystasz z wielu folderów naraz? Zapewne tak. A czy często zdarza ci się korzystać z tych samych folderów, wykonując na nich powtarzające się czynności, jak kopiuj, wklej czy wytnij? Tak? To na pewno przypadnie ci do gustu niewielka, acz potężna w swej funkcjonalności aplikacja MyFolders firmy Core Technologies Consulting, LLC. Pozwala ona na szybkie uzyskanie dostępu do naszych folderów, a także kopiowanie plików bezpośrednio do nich, za pomocą menu kontekstowego.

Jest to niezmiernie przydatna funkcjonalność, gdyż pozwala na szybkie i bezproblemowe kopiowanie dużej ilości plików bez potrzeby otwierania folderu docelowego. Wycięcie tego kroku to ogromny zysk czasu i energii, gdyż nie traci się czasu na mozolne wyszukiwanie go w gąszczu naszego dysku twardego – wybieramy odpowiednią opcję i po kłopocie. Program po prostu dodaje dodatkową opcję do naszego menu kontekstowego, za pomocą którego kopiowanie i inne operacje na plikach i folderach stają się fraszką.

Poprzez elegancko skonstruowane menu użytkownik sam definiuje, jakie foldery maja być dostępne w menu kontekstowym. Następnie za pomocą funkcji dostępnych w menu kontekstowym może szybko dokonywać wybranych operacji, no i oczywiście szybko otwierać folder docelowy.

Ogromna przydatność programu w codziennej pracy, jak i małe obciążenie komputera sprawiają, iż jest to jeden z najlepszych dodatków, jakie można zainstalować na swoim komputerze. Zdecydowanie warto się nim zainteresować, gdyż naprawdę może pomóc w ogromnym stopniu każdemu z nas.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone