Commands in Demand 11.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Commands in Demand 11.3

Program properties
Rozmiar 8.79 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.vasilios-free.gr/freesoft/commands_in_demand.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 1.6.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 138

Opis wydawcy

Niewielki program Commands in Demand to znakomite narzędzie dla każdego nieco bardziej zaawansowanego użytkownika systemów operacyjnych Windows, pozwalająca na uzyskanie dostępu do komend systemowych, które normalnie nie są dostępne dla zwykłych zjadaczy chleba. A są to komendy niejednokrotnie bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu Windows.

Command in Demand składa się z bardzo przejrzystego menu podzielonego na podgrupy, w których uporządkowane są wszystkie komendy do których program umożliwia dostęp. Jest to niezmiernie przejrzysty i przyjemny w użyciu podział, szczególnie, że przebieranie w przeszło stu pięćdziesięciu komendach umieszczonych w programie bez takiego podziału byłoby raczej mało przyjemne. Jeśli komenda należy do więcej niż jednej grupy, pojawia się ona w każdej z nich, dla większej intuicyjności interfejsu.

Część komend jakie udostępnia CiD to m.in. skróty aplikacji do zrzucania ich do zasobnika systemowego, edycja zawartości schowka w czasie rzeczywistym, wybieranie próbek koloru, uruchamianie konsoli systemowej/wiersza poleceń w dowolnym folderze, odświeżanie ikon na Pulpicie, kopiowanie skrótów Pulpitu do określonego folderu, a także ich chowanie, ekstrahowanie ikon z plików, konwersja znanych Windowsowi formatów obrazów, przeglądanie automatycznie Internetu dwiema wyszukiwarkami naraz, alfabetyzacja list wyszukiwania, informacja na temat użycia procesora i pamięci RAM, bezpieczne usuwanie sprzętu, zrzuty ekranu i wiele innych. Program w zadziwiającym stopniu usprawnia korzystanie z systemu i wart jest polecenia każdemu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone