Cathy 2.28.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Cathy 2.28.3

Program properties
Rozmiar 47 kB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mtg.sk/rva/
Licencja Freeware
Data wysłania 1.7.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 118

Opis wydawcy

Osoby wymagające wydajnego i niewielkiego programu do katalogowania zawartości swoich dysków (pliki, foldery, obrazy itd.) nie muszą szukać już dalej. Słowacki program Cathy jest prawdopodobnie najlepszą możliwą opcją dostępna obecnie w Internecie, oferującą niezmiernie potężną funkcjonalność w śmiesznie małym opakowaniu.

Za pomocą Cathy użytkownik może w szybki i co najważniejsze, łatwy sposób skatalogować i stworzyć indeks plików zawartych na swoim dysku. Program działa poprzez szybkie przeskanowanie zawartości elementu docelowego (program skanuje także zawartość dysków usb, pamięci flash oraz CD-ROMów i DVD-ROMów umieszczonych w napędach, dyski sieciowe itd.), tworząc następnie łatwe w użyciu i przyjazne użytkownikowi katalogi plików, dzięki czemu można wyszukiwać dane bez potrzeby wkładania dysków do napędu bądź podłączania ich. Program pozwala na wyszukiwanie plików i folderów poprzez nazwy plików, daty modyfikacji i rozmiar. Inne funkcje to filtrowanie zawartości katalogów zgodnie z podanym kryteriów, wyszukiwanie plików pojedynczych i zduplikowanych, format dat modyfikowalny przez użytkownika i wiele innych. Wyszukane pliki mogą być usuwane bądź uruchamiane bezpośrednio z poziomu programu, który także obsługuje funkcjonalność drag-and-drop. W kwestii nawigacji najlepiej będzie go określić jako po prostu równie funkcjonalnego co Eksploator Windows. Z poziomu Cathy można także drukować dane mp3, jak i sprawdzać stopień wykorzystania przestrzeni dyskowej.

A co najlepsze? Cathy zawiera się w 47 kilobajtowym zipie. Tak, jest to program mający poniżej 100 kb, a do tego oferujący ogromna funkcjonalność i przenośność, bo nie wymaga instalacji.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone