Lingoes Translator 2.9.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Lingoes Translator 2.9.1

Program properties
Rozmiar 5.86 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.lingoes.net/en/translator/download.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 1.7.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 194

Opis wydawcy

Lingoes jest zarówno słownikiem, jak i wielojęzykowym automatycznym tłumaczem cyfrowym, pozwalającym na tłumaczenie słówek i zdań pomiędzy przeszło osiemdziesięcioma językami. Dodatkowe opcje obejmują między innymi wskazówki wymowy, darmowe słowniki do pobrania i wiele, wiele więcej, w tym tzw. kreatywny kursor.

Program Lingoes jest efektem międzynarodowej inicjatywy językowej zwanej Project Lingoes, której celem jest stworzenie uniwersalnego, darmowego narzędzia do tłumaczenia wielu języków. Dzięki Lingoes możliwe jest tłumaczenie zarówno pojedynczych słów, jak i całych zdań, akapitów a nawet artykułów. Uzupełnieniem modułu tłumaczącego są ogromne słowniki dostępne do pobrania ze strony Lingoes, pozwalające na rozszerzenie możliwości programu. A te są ogromne, gdyż wymienione osiemdziesiąt obsługiwanych języków uwzględnia takie jak angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski, chiński, japoński, koreański, szwedzki, tajski, turecki, wietnamski, grecki, polski, arabski, hebrajski i wiele innych. Oczywiście, tłumaczenia możliwe są w obie strony. Osobno należy opisać tzw. kreatywny kursor, który pozwala na to, by użytkownik wskazywał słowa, które chce przetłumaczyć, a program automatycznie dokonuje przekładu i odnajduje definicję, bez potrzeby otwierania osobnego okna w programie. Jest to bardzo przydatna i po prostu ciekawa funkcja.

Interfejs Lingoes jest wyjątkowo prosty i wygodny w użyciu i pozwala na szybkie skorzystanie z oferowanych funkcji. Ogromną zaletą jest to, iż program dostępny jest w przenośnej wersji, przez co bez problemu można zabrać go ze sobą na wyjazd na przykład na pendrive'ie.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone