EfficientPIM Free 3.0 Build 318 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

EfficientPIM Free 3.0 Build 318

Program properties
Rozmiar 7.66 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.efficientpim.com
Licencja Freeware
Data wysłania 1.7.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 73

Opis wydawcy

Program EfficentPIM to zintegrowany, w pełni funkcjonalny cyfrowy organizer pozwalający na zarządzanie swoim życiem życiem prywatnym i zawodowym. Dzięki EfficentPIM możemy katalogować dane kontaktowe, organizować spotkania, zadania, listę rzeczy do zrobienia, daty urodzin i imienin i wiele więcej. Uzupełnieniem całości jest moduł pozwalający na zapisywanie notatek, dziennika, a także przechowywanie haseł.

Program EfficentPIM jest znakomitym narzędziem zarówno dla osób prywatnych, jak i dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Dla obu nieocenioną pomocą będzie oferowany przez program wszechstronny moduł do organizowania naszego życia we wszystkich jego aspektach. Ogromną pomocą jest możliwość wykorzystania go jako aplikacji przenośnej, bez potrzeby instalowania. Dzięki temu możemy wszędzie ze sobą mieć aktualny kalendarz spotkań i naszą bazę danych zawierająca kontakty do przyjaciół, kontrahentów itd. Program zawiera łatwy w użyciu moduł wyszukiwania poszczególnych elementów zawartych w programie, a także edytor dokumentów zbliżony w funkcjonalności do MS Word, pozwalający na tworzenie własnych notatek, wpisów w dzienniku, przypomnień i wiele innych dokumentów. Oczywiście, jest to kompatybilne z kolejną funkcją programu, jaką jest tworzenie własnego, elektronicznego pamiętnika. Bardzo pomocna jest także opcja zarządzania swoimi hasłami, poprzez dodawanie je do odpowiedniego modułu. Uzupełnieniem jest opcja dodawania karteczek do pulpitów, tzw. post-it notes.

Interfejs programu jest wyjątkowo wygodny i przejrzysty i dla każdego potrzebującego organizera na swoim laptopie okaże się na pewno wystarczający.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone