Total Organizer 2.43 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Total Organizer 2.43

Program properties
Rozmiar 1.27 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.konradp.com/products/organizer/
Licencja Freeware
Data wysłania 1.7.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 81

Opis wydawcy

Przyjemny w użyciu i bardzo wszechstronny program Total Organizer to skierowany do wszystkich osób potrzebujących narzędzia do organizowania życia prywatnego i zawodowego, połączonego z unikalną funkcją organizowania wszystkich elementów organizera w kategorie oparte na strukturze hierarchicznej (czyli tzw. drzewka).

Total Organizer pozwala użytkownikowi na tworzenie i zapisywanie list kontaktów (zawierających imiona, nazwiska, dane adresowe, telefoniczne itd.), zadań, definiowanie spotkań, notatek, i list rzeczy do zrobienia, a następnie segregowanie ich i katalogowanie w kategoriach zorganizowanych hierarchicznie w wymienione drzewka zależności. Dodatkową funkcją rzadko spotykaną w innych tego typu aplikacjach jest możliwość dodawania tagów, krótkich notek ułatwiających wyszukiwanie danych elementów w programie, a także szeregowanie ich w wielu kategoriach naraz. Cały ten system gwarantuje ogromną wszechstronność programu, jak i uniwersalność zastosowań. Także podfoldery tworzone przez użytkownika wewnątrz programu są automatycznie sortowane i przypisywane odpowiednim drzewkom, przez co można szybko i bez problemu orientować się w zawartości danego elementu.

Interfejs programu jest bardzo wygodny i elegancki i pozwala na cieszenie się wszystkimi funkcjami bez zbędnych fajerwerków graficznych czy innych przeszkadzajek. Jedyna wada to to, iż program wymaga instalowania, przez co nie sprawdza się jako przenośny organizer.

Dodatkowo, zaawansowane funkcje programu, jak łączenie elementów w zależności, dodawanie obrazów do notatek cy klipów audio wymaga zakupienia licencji profesjonalnej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone