AC Browser Plus 4.13 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

AC Browser Plus 4.13

Program properties
Rozmiar 1.95 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.konradp.com/products/acbplus/
Licencja Freeware
Data wysłania 1.7.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 99

Opis wydawcy

Jako zamiennik dla zwykłego Eksploratora Windows, program Ac Browser to znakomita aplikacja. Jednakże jest to o wiele bardziej potężny program, oferujący ogromną, wszechstronną funkcjonalność, pozwalająca użytkownikowi na robienie rzeczy, o których zwykły Eksplorator może sobie tylko pomarzyć, tym bardziej, że program ten jest wręcz niebywale szybki i wydajny.

Oczywiście, w Ac Browser Plus możemy wykonywać wszystkie operacje na plikach i folderach, jakie możemy wykonywać w domyślnym Eksploratorze, mianowicie kopiowanie, wycinanie, przenoszenie, zmienianie nazw i tak dalej. Jednakże przewaga programu widoczna jest już na etapie przestrzeni roboczej, gdyż Ac Browser pozwala na otwarcie nieograniczonej liczby folderów i paneli, w przeciwieństwie do większości menedżerów plików, które wykorzystują tylko dwa panele obok siebie. Oczywiście, jak już wspomniano, nie jest to jedyna zaleta: program pozwala użytkownikowi także korzystać z bogatego zestawu narzędzi, jak zintegrowany klient FTP do wgrywania danych na serwery, obsługa konwersji i podglądu grafiki, zaawansowany, niezwykle wydajny silnik wyszukiwania plików, a także znakomite narzędzia usprawniające nawigację. Całość opakowana jest niezwykle wydajnym i wygodnym w użyciu interfejsem, który sprawia, iż operacje na plikach są szybkie i wygodne, szczególnie, że silnik wykorzystywany przez program działa bardzo sprawnie i bardzo, bardzo wydajnie.

Należy tutaj także wspomnieć o takich narzędziach, jak synchronizacja folderów pomiędzy dyskiem twardym, dyskami sieciowymi, a także folderami zip i serwerami FTP, czy narzędziami pozwalającymi na dodawanie komentarzy do plików i zbiorowe zmienianie nazw.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone