SUAVE: Sport-Utility Assault Vehicle Extreme! 2.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

SUAVE: Sport-Utility Assault Vehicle Extreme! 2.0

Program properties
Rozmiar 4.88 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.blinken.com/suave.php
Licencja Freeware
Data wysłania 1.8.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 131

Opis wydawcy

Dla osób poszukujących przyjemnej i lekkiej strzelanki pozwalającej na zabicie trochę czasu i po prostu przyjemną rozgrywkę na paręnaście minut (lub godzin...) można swobodnie polecić bardzo przyjemną grę pod dosyć rozwlekłym tytułem Sport-Utility Assault Vehicle Extreme! Lub po prostu SUAVE.

Jest to bardzo arcade'owy symulator miniczołgu. Celem stawianym graczowi jest eksploracja rozległego labiryntu połączonych pomieszczeń, walka z wrogami i odszukiwanie znajdziek, jak dodatkowa amunicja, życie czy pancerz. Fabuła? A po co fabuła? Celem rozgrywki w SUAVE jest zabawa i tej się znajdzie tu aż nadto! Głównym przeciwnikiem gracza są wrogie drony, strzelające jak tylko zobaczą nasz pojazd. Oczywiście, sami nie jesteśmy bezbronni: nasz czołg posiada ciężkie działo laserowe strzelające seriami, a dodatkowe power-upy pozwalają na wykorzystanie arsenału dodatkowej broni. Jednakże kluczem jest szybkość: nasz czołg porusza się bardzo szybko i najlepiej jest po prostu wymanewrowywać wrogie pojazdy, niszcząc je jednocześnie.

Smaczku rozgrywce dodaje dostępność trybu Endurance, który przetestuje naszą zręczność i umiejętności walki w serii coraz trudniejszych pomieszczeń. Ogromną zaleta jest to, iż cały kompleks jest za każdym razem generowany od zera, pozwalając na wręcz nieskończoną ilość zabawy, i to jest chyba największa zaleta gry.

Gra wymaga systemu operacyjnego Windows 32-bity, z biblioteką co najmniej DirectX7. Do zabawy wystarczy procesor 500 MHz oraz karta grafiki 3D obsługująca DirectX7.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone