Jaangle 0.98i.977 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Jaangle 0.98i.977

Program properties
Rozmiar 2.25 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.jaangle.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 1.8.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 128

Opis wydawcy

Jaangle jest programem dla osób posiadających rozległe biblioteki multimediów, które potrzebują skatalogować szybko i efektywnie. Program ten wyróżnia się spośród innych szczególnie przyjaznym interfejsem, w którym najpopularniejsze opcje znajdują się w łatwo dostępnych miejscach, a sam program jest zbudowany logicznie i elegancko.

Program Jaangle jest znakomitą opcją dla osób wymagających wygodnego programu, oferującego szybkie pobieranie danych na temat naszych multimediów, od pobierania okładek albumów, poprzez zbieranie tekstów piosenek, po biografie artystów, oceny krytyków i wiele więcej. Program oprócz formatów audio jak mp3, ogg, mp4 i ogólnie rzecz biorąc, wszystkie najpopularniejsze obecnie formaty dźwiękowe, obsługuje także formaty wideo, także z możliwością dokładnej ich analizy i automatycznego pobierania danych na ich temat do programu. Program pozwala na tworzenie wielu kolekcji multimediów, wystarczy mu po prostu podać ścieżkę dostępu do folderu, w którym się one znajdują. W każdym momencie użytkownik ma dostęp do wszystkich informacji na temat swojej kolekcji, od danych czysto statystycznych, o wszystkie pobrane przez program informacje, zapisywane lokalnie po to, by można z niego było także korzystać w przypadku, gdy nie posiadamy aktualnie połączenia internetowego.

Dodatkowe opcje oferowane przez program to zmienianie nazw plików, edcja tagów id3 z poziomy programu, zintegrowany odtwarzacz multimedialnych i wiele więcej. Jaangle to bardzo wyważony i znakomicie wyposażony organizer stanowiący doskonałą opcję dla wszystkich osób poszukujących wygodnego organizera.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone