Mz RAM Booster 4.10 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Mz RAM Booster 4.10

Program properties
Rozmiar 1.37 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mztweak.com/mzrambooster.html
Licencja Freeware
Data wysłania 1.8.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 458

Opis wydawcy

RAM (Random Access Memory) jest jednym z filarów działania komputera stacjonarnego, i jako taki filar, niezbędne jest utrzymywanie go w dobrym stanie i dbanie o niego. Niestety, wiele programów korzysta w bardzo nieefektywny sposób z elementów pamięci, zostawiając po sobie śmieci, które szybko zapychają kości pamięci i utrudniają korzystanie z nich. Rozwiązaniem tutaj jest program Mz RAM Booster, niewielki program pozwalający na optymalizację i zarządzanie naszą pamięcią RAM w czasie rzeczywistym.

Program wyświetla użytkownikowi wykres przedstawiający bieżące użycie zasobów RAM na komputerze, umożliwiając równocześnie optymalizacje pamięci (za pomocą opcji Smart Optimize, umożliwiającej szybką defragmentację zawartości RAMu i odzyskanie części do dalszej pracy), jak i wymuszenie oczyszczenia go. Algorytmy stosowane przez RAM Booster są bardzo zaawansowane i wręcz znakomite, dzięki czemu możemy spokojnie cieszyć się zwiększoną wydajnością.

Ale to nie wszystko! Program pozwala także na skonfigurowanie okresowej optymalizacji (bardzo przydatne), a także uruchamianie programu przy starcie systemu, co połączone z jego znakomitą efektywnością sprawia, iż RAM Booster szybko stanie się nieodzownym elementem naszej pracy.

Szczególnie, że interfejs programu jest bardzo przejrzysty i elegancki, działa bez problemu zminimalizowany do zasobnika systemowego, a dla bardziej wrażliwych na estetykę oferuje szereg skórek dostosowanych do każdego systemu Windows.

Program naprawdę godny polecenia każdemu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone