Don't Sleep 3.03 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Don't Sleep 3.03

Program properties
Rozmiar 43 kB
Wydawca
Strona internetowa http://www.softwareok.com/?seite=Microsoft/DontSleep
Licencja Freeware
Data wysłania 1.9.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 323

Opis wydawcy

Program Don't Sleep autorstwa Hrg Nenad jest interesująca aplikacja skierowaną do użytkowników potrzebujących narzędzia uniemożliwiającemu komputerowi wyłączenie ekranu, bądź przejście w stan oczekiwania, wyłączenia komputera bądź hibernacji. Jest to przy tym narzędzie wręcz miniaturowe, nadające się do biblioteki każdego, czy to informatyka czy zwykłego, codziennego użytkownika.

Program ten działa poprzez symulowanie wciśnięć klawiszy i zachowania użytkownika, umożliwiając zapobieżenie automatycznemu wylogowaniu się użytkownika, włączeniu wygaszacza ekranu czy wyłączenia monitora. Jest to bardzo przydatne narzędzie w momencie, gdy uruchamiamy program, który wymaga cały czas aktywnego ekranu, bądź po prostu nie chcemy, by komputer wyłączał się. Jest to także panaceum na bolączki związane z włączaniem się wygaszacza ekranu w czasie oglądania np. filmu na niestandardowym odtwarzaczu multimedialnym.

Oczywiście, zachowanie programu zależy od ustawień użytkownika, który to sam ustala zasady jego działania, a także sposób w jaki ma się komputer zachowywać. Program zawiera w sobie licznik czasu, umożliwiający odliczanie czasu do automatycznego wyłączenia komputera i tak dalej.

Dodatkową zaletą Don't Sleep jest jego niewielki rozmiar, poniżej dwustu kilobajtów. Umożliwia to noszenie programu ze sobą na dowolnej pamięci flash i wykorzystywanie jego przenośności. O tak, program ponadto nie wymaga jakiejkolwiek instalacji do działania! I to sprawia, iż jest to prawdopodobnie najlepszy program tego typu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone